Veilinghuis Het Pand
  • VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 3 NOVEMBER
VOOR DE VEILING VAN ZONDAG 3 NOVEMBER

VOOR DE VEILING VAN 3 NOVEMBER - For the auction of 3 November - pour la vente aux  enchères dimanche 3 novembre - für die Auktion Sonntag 3 November.  Antieke winkeltoog  - grammofoon "Edison".  Voor de catalogus van de komende veiling, raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be  De veiling gaat door met publiek in de zaal.

Request for more information
See more items of this dealer
Print
Veilinghuis Het Pand
Address:
Kasteelstraat 8 ,
8600 Diksmuide
Region: Westhoek
Country: Belgium
Tel.: +32 (0)474 49 13 17
E-mail: info@veilinghuishetpand.be
Website: www.veilinghuishetpand.be
ANTIEKVEILING ZONDAG 3 NOVEMBER

ANTIEKVEILING OP ZONDAG 3 NOVEMBER - Vente aux enchères d'antiquités dimanche 3 novembre - Antique auction Sunday 3 November.
Voor de digitale catalogus raadpleeg onze website : www.veilinghuishetpand.be

Antiekveiling zondag 3 november

ANTIEKVEILING OP ZONDAG 3 NOVEMBER - Vente aux enchères d'antiquités dimanche 3 novembre.

Voor de veiling van zondag 3 november

VOOR DE VEILING VAN 3 NOVEMBER - For the auction of 3 November - pour la vente aux  enchères dimanche 3 novembre - für die Auktion Sonntag 3 November.  Twee antieke mansportretten olie op paneel.  Voor de catalogus van de komende veiling, raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be  De veiling gaat door met publiek in de zaal.

VOOR DE VEILING VAN 3 NOVEMBER - For the auction of 3 November - pour la vente aux enchères 3 novembre - Für the Auktion 3 November.   Groot koppel antieke houten leeuwen in notelaar. 16cmx36cm - hoogte 53cm.   Voor de catalogus van de komende veiling, raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be  De veiling gaat door met publiek in de zaal.

VOOR DE VEILING VAN 3 NOVEMBER - For the auction of 3 November - pour la vente aux enchères 3 novembre - Für the Auktion 3 November.  "Zwarte Woud" zitbank gedragen door 2 beren. Lengte 140cm, hoogte 84cm.  Voor de catalogus van de komende veiling, raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be  De veiling gaat door met publiek in de zaal.

VOOR DE VEILING VAN 3 NOVEMBER - For the auction of 3 November - pour la vente aux enchères 3 novembre - Für the Auktion 3 November.  "Naakt Kindje Jezus, polychroom houten beeld 18de eeuw, hoogte 72cm.  Voor de catalogus van de komende veiling, raadpleeg onze website www.veilinghuishetpand.be  De items worden nog dagelijks aangevuld.